Aktualności: Olsztyn

24
Kwi

Zakończenie Roku Szkolnego Liceum Ogólnokształcącego Cosinus w Olsztynie

18
Kwi

KARTKA URODZINOWA DLA KUBUSIA

Kochani Słuchacze znam was wiem że wspólnie damy radę !!!!!!
I to nie tylko w naszym mieście.....już kiedyś pokazaliście jakie mamy serca.

Wierzę w WAS - podarujmy uśmiech dla Kubusia !!!!!! z całego serca proszę

Kubuś Grzelczak kończy 17 maja - 7 lat. Kubuś choruje na nieoperacyjnego guza mózgu ... Zakończył już leczenie i jest pod opieką hospicjum.
Możemy sprawić, by uśmiech zagościł na jego buźce wysyłając mu kartki urodzinowe. Nas nie kosztuje to wiele, a Kubie da ogromną radość. Dla niego ważny jest każdy kolejny dzień.
Dziękuję dołącz do nas. Zbiórka karteczek to zbiorowego wysłania:
Szkoła Cosinus DH Jakub I piętro - sekretariat do 10.05 .2015r

18
Kwi

Uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły LO

Uroczyste zakończenie szkoły i rozdanie świadectw dnia 24 kwietnia 2015 (piątek ) o godzinie 17.00 w 2c (bryła C)

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Olsztynie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.