Aktualności: Olsztyn

26
Kwi

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO COSINUS W OLSZTYNIE

25
Kwi

Seminarium – MASAŻ GUA SHA DLA SŁUCHACZY SZKOŁY COSINUS

NA TAKI WYKŁAD ZAPRASZAMY SŁUCHACZY SZKOŁY COSINUS
29 KWIETNIA 2016 O GODZ. 16:00 W sali nr 7 w budynku Szkoły w Centrum ( pl. J. Słowiańskiej 1 ) DH Jakub

25
Kwi

Targi Pracy i Edukacji w Biskupcu

Biskupieckie Targi Pracy stworzyły doskonałą okazję do zapoznania się młodych ludzi z ofertą szkół ponadgimnazjalnych, firm szkoleniowych oraz ofertami pracy.

Dużym zainteresowaniem licznie przybyłych cieszyło się stoisko naszych Szkół Policealnych....zresztą tak skromnie dodam JAK ZAWSZE 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Olsztynie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.