Aktualności: Olsztyn

20
Paź

Wycieczka integracyjna – Pałac w Pacółtowie

Słuchacze kierunku  Turystyka Wiejska Cosinus w Olsztynie odwiedzili Pałac w Pacółtowie i Pole Bitwy pod Grunwaldem - Pierwsze zajęcia w terenie było świetnie , pogoda dopisała w naszej galerii widać największy na świecie haftowany obraz przedstawiający Bitwę Pod Grunwaldem.Sympatycznym akcentem było spotkanie Naszych Słuchaczy z aktorami

17
Paź

Matura próbna z matematyki

Matura próbna z matematyki odbędzie się dn. 25.10.2014 (sobota) o godz.13.00 w auli. Obecność słuchaczy zdających maturę w roku szkolnym 2014/2015 jest obowiązkowa. Musicie Państwo zapoznać się z procedurami obowiązującymi na pisemnym egzaminie maturalnym. Proszę przynieść z sobą długopis zawierający czarny tusz i kalkulator z czterema podstawowymi działaniami (plus pierwiastkowanie)

Powodzenia!!!

11
Paź

COSINUS W OLSZTYNIE – SZKOŁA KTÓRA DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Olsztynie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.