Aktualności: Olsztyn

16
Mar

„Żyj Z Całych Sił I uśmiechaj się do ludzi, Bo nie jesteś sam……”

Szkoły Cosinus w Olsztynie  oddały z kości garść miłości włączając się w ogólnopolską akcję rejestracyjną potencjalnych dawców szpiku, organizowaną przez Fundację DKMS Polska w Sieciach szkół COSINUS w całej Polsce.

Akcja odbyła się w dn. 14 – 15.02.2015 w godz. 9 - 14 w Szkołach Cosinus w Olsztynie i miała na celu zachęcić do rejestracji nowych potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Wiele osób coraz częściej przekonuje się, że Dla NICH to tylko chwila, dla kogoś całe życie. Zaledwie kilka minut wystarczy do wypełnienia kwestionariusza dawcy szpiku. Podpis złożony pod zgodą jest na wagę czyjegoś życia.Serdecznie dziękujemy wszystkim i z osobna za udział w Naszej Akcji.

.

10
Mar

Harmonogram egzaminów ustnych – matura 2015

Harmonogram ustnego-2014-2015Przedstawiam Państwu harmonogram egzaminów ustnych z języka polskiego i języków nowożytnych na maturze w roku szkolnym 2014/2015. Oczywiście ten harmonogram jest wywieszony w gablocie na korytarzu naprzeciwko sekretariatu

08
Mar

COSINUS OLSZTYN – WYCIECZKA BERLIN

Pamiętamy  o Naszych Słuchaczach i absolwentach- co roku w drugi weekend marca organizujemy wyjazd na jedną z największych na Świecie giełd pracy - ITB Berlin - na naszych słuchaczy czeka praca w hotelach ,na statkach wycieczkowych - w biurach podróży i wielu innych instytucjach związanych z szeroko pojętym ruchem turystycznym.

Poszukiwani są absolwenci kierunków kosmetycznych, gastronomiczno - kelnerskich i turystyczno - hotelarskich. Pomagamy znaleźć pracodawców - napisać elektroniczne . Z Waszej strony Drodzy Słuchacze i Absolwenci oczekujemy tylko chęci przeżycia ciekawej przygody i przy okazji solidnego podreperowania swojego budżetu. Czekamy na fotorelację po powrocie :)  

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Olsztynie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.