Aktualności: Olsztyn

27
Maj

ROTARY MAJÓWKA Z COSINUSEM

Rotary Majówka - atrakcje ,  atmosfera , muzyka i pogoda ...po prostu Mega Zadowolenie że mogliśmy być tam z Wami.

Rotariańska Majówka Lotnicza organizowana przez Rotary Club Olsztyn odbyła  się już po raz jedenasty. Majówka przyciągnęła nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale również i z okolic. Przyjeżdżają, by ciekawie spędzić czas. I tak było tym razem.
 Dziękujemy wszystkim za  udziału w majówce, która była okazją do skorzystania nie tylko z atrakcji artystycznych, ale również sportowo-rekreacyjnych.  To też wyjątkowa okazja, by podziwiać pokazy lotnicze, aktywnie spędzić czas z rodziną. Dziękujemy że Byliście z Nami

 
17
Maj

COSINUS WSPIERA MŁODZIEŻ :)

Jesteśmy dumni z faktu, iż wspieramy szkolną młodzież z SP10 w Olsztynie. Uczniowie tej szkoły dziś wystąpią na II Międzynarodowym Festiwalu Kultur w Spychowie.

Celem Festiwalu jest poznanie kultur innych regionów i narodów, nawiązanie nowych kontaktów, dobra zabawa uczestników Festiwalu i wszystkich mieszkańców.

W programie imprezy: występy uczestników festiwalu, pokazy artystyczne i cyrkowe, prezentacja czerpania papieru, wyciskania oleju, pracy krosien tkackich, pokazy akrobatyczne galopujących konno Tatarów ze strzelaniem z łuku do ruchomych celów, występ Chóru Pasjonata i Sygnalistów ze Spychowa oraz wiele innych atrakcji.

13
Maj

Integracyjna Sztafeta Charytatywna z Cosinusem

W niedzielę  też nie odpoczywaliśmy tylko mocno w dobrej wierze DZIAŁALIŚMY.
Tym razem tez tam gdzie aktywnie - biegaliśmy w Integracyjnej Sztafecie Charytatywnej

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Olsztynie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.