Aktualności: Olsztyn

11
Lis

Fakultety i zajęcia dodatkowe

Fakultety dla semestrów V i VI ZLO:

1. 3o godzin z matematyki w czwartki o godzinie 16.00 ul. Metalowa 6

2. 30 godzin z j.angielskiego we wtorki o godzinie 16.00 Dom Handlowy Jakub

3. 30 godzin z j.polskiego wśrody o godzinie 16.00 ul. Metalowa 6

4. 20 godzin z geografii (zakres rozszerzony) w piątki o godzinie 16.00 Dom Handlowy Jakub

5. 20 godzin z wiedzy o społeczeństwie (zakres rozszerzony)  w poniedziałki o godzinie 16.00  Dom Handlowy Jakub

 

Zajęcia dodatkowe dla  semestru I ZLO:

1. 20 godzin z matematyki w piątki o godz. 16.00  ul. Metalowa 6

2. 20 godzin z j.angielskiego w środy o godz. 16.00  Dom Handlowy Jakub

25
Paź

Profesjonalny Kurs Przedłużania Rzęs Metodą 1:1

Która kobieta nie chciałaby mieć pięknych oczu i uwodzicielskiego spojrzenia? Dzięki warsztatom organizowanym w Szkole Cosinus w Olsztynie  , w ciągu jednego dnia nauczysz się przedłużania rzęs techniką 1:1 i wprowadzisz zabieg przedłużania rzęs do oferty swojego salonu! Będziesz też mogła pracować w domu u Klienta przedłużając rzęsy, metodą "rzęsa do rzęsy"!
Do kogo adresowany jest ten kurs?
Kurs przedłużania rzęs skierowany jest do osób nieposiadających doświadczenia jak również do tych które związane są z branżą kosmetyczną lub do osób które chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności.
Kursanci rozpoczynają szkolenie od zajęć teoretycznych na których omawiane są m.in. zasady pielęgnacji oczu przed i po zabiegu jak również zapoznają się ze specjalnie dostosowanymi preparatami do jego wykonywania. Praktyczne zajęcia przygotują uczestników do zabiegu przedłużania rzęs (dobieranie, doklejanie, malowanie, zdejmowanie rzęs). Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie przedłużania rzęs ze względu na największą liczba godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs. Chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.
Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora zajęć praktycznych.

20
Paź

Wycieczka integracyjna – Pałac w Pacółtowie

Słuchacze kierunku  Turystyka Wiejska Cosinus w Olsztynie odwiedzili Pałac w Pacółtowie i Pole Bitwy pod Grunwaldem - Pierwsze zajęcia w terenie było świetnie , pogoda dopisała w naszej galerii widać największy na świecie haftowany obraz przedstawiający Bitwę Pod Grunwaldem.Sympatycznym akcentem było spotkanie Naszych Słuchaczy z aktorami

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Olsztynie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.