Aktualności: Olsztyn

22
Sty

CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W OLSZTYNIE

 

 

CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W OLSZTYNIE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy  to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. 
W dniu wczorajszym [16.01.2015 roku ] w Sieci Szkół COSINUS odbył się CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY.

Już od porannych chwil sala zapełniała się balonami i innymi kolorowymi dekoracjami. Sala zapierała dech w piersiach....wyglądało bajecznie. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na Balu spotkać można było wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. 

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Animatorki Zabaw - Karuzelę Kultury, które w sposób znakomity się sprawdziły. Były tez pokazy !! Pokaz Teatru Ruchu i Ognia i Światła FUEGO, oraz Iluzjonisty Magii Mateusza Jaromin. Oba pokazy cieszyły się bardzo wśród dzieci. 

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. dzieci ładowały swoje akumulatorki napojami i wypiekami.

 Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a wszystko to w szczytnym celu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc dla chorego rodzeństwa na chorobę Huntingtona, a także wsparcie w nagrywaniu teledysku młodego artysty Daniela Mariusz pseud. Milion Terapii, który nagrał z innymi artystami, w tym wokalistą Dżemu, utwór "Żyj z całych sił". Dedykuje go swej siostrze, która walczy z białaczką. Teraz artyści zbierają środki na nagranie teledysku - przy okazji chcąc promować świadomość jak bardzo ważne jest zapisywanie się do bazy dawców szpiku.

Podczas Balu odbyły się licytacje. Ofiarodawców na aukcje było tyle, że resztę pozostałych fantów będzie można zlicytować już wkrótce na FB. Poinformujemy o tym na stronie wydarzenia.

Kolejny Karnawał już za rok! Będziecie z Nami??

 

11
Sty

Cosinus w Olsztynie kwestował dla WOŚP sobota 10.01.2015 Festyn Zimowy

Festyn pod hasłem „Sercem z ludźmi” zorganizowany na 23 Finał  Wielkiej Orkiestry Świątecznej – sobota 10.01.2015r.