Aktualności: Słupsk

02
Cze

Uwaga słuchacze IV semestrów!!

Szczegółowe harmonogramy dotyczące Więcej 

02
Cze

Uwaga słuchacze!!!

Dnia 14.06.2014 r. od godz. 10.00 w Szkole przy ul. Szczecińskiej 94 osoby które nie podeszły do egzaminu z chemii, biologii lub maja do zaliczenia równice programowe proszone są o zgłaszanie sie do Pani Bożeny Mrozek.

02
Cze

Uwaga

Godziny otwarcia sekretariatu

Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Słupsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.