Aktualności: Słupsk

28
Sie

Ważny termin!!!!!

20.09.2015

  Ostateczny termin składania deklaracji umożliwiającej przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

28
Sie

Ogłoszenie wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

Uwaga !! JUŻ DZIŚ 28.08.2015 w sekretariacie Szkoły przy ul. Wileńskiej 7 B nastąpi wydanie świadectw i dyplomów z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie ("nowy" egzamin) i dyplomów z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe ("stary" egzamin)

21
Sie

Dotyczy egzaminu z kwalifikacji A.61

Egzamin z kwalifikacji A.61 etap pisemny - 08.09.2015 r. etap praktyczny - 08.10.2015 r. Więcej informacji już wkrótce.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Słupsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.