Aktualności: Słupsk

27
Sie

Matura poprawkowa – wyniki

Ogłoszenie wyników matury poprawkowej 2014 odbędzie się w dniu 12 września 2014 r.          

27
Sie

Wyniki egzaminow zawodowych!

29 sierpnia 2014 r. ogłoszenia wyników z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

18
Sie

Matura poprawkowa sierpień 2014

Szanowni Państwo,

Dnia 26 sierpnia 2014 o godz. 9:00  (tj. wtorek) odbędzie się MATURA POPRAWKOWA w budynku Szkoły przy ul. Szczecińskiej 94. Prosimy, aby słuchacze byli co najmniej godzinę przed egzaminem. Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty oraz czarny długopis.

Życzymy Powodzenia!!

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Słupsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.