Aktualności: Słupsk

25
Cze

Ogłoszenie wyników egzaminów maturalnych

Przekazanie przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną świadectw do szkół z wynikami egzaminów maturalnych odbędzie się
30 czerwca 2015 r

01
Cze

Uwaga Słuchacze!

W dniu 05.06.2015 r. sekretariat Szkoły „COSINUS” będzie nieczynny.

30
Kwi

UWAGA MATURZYŚCI!!!!!

Informujemy, że EGZAMIN MATURALNY odbedzie się na AKADEMII POMORSKIEJ PRZY UL. ARCISZEWSKIEGO 22 A zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie OKE.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Słupsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.