Aktualności: Częstochowa

24
Mar

Uwaga, uwaga nowa karta rabatowa!

Do grona naszych partnerów dołączył Salon Wizażu i Stylizacji "Magia urody". Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą tej firmy:)

„Magia Urody” to profesjonalny Salon Wizażu i Stylizacji. Salon ten  powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących elegancję i oryginalność. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie wykorzystując nowoczesną technikę stylizacji i wizażu. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy pracownicy korzystają z nowoczesnych urządzeń i nowej generacji kosmetyków. Pracownicy oferują profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiedniego zabiegu, doboru odpowiedniego rodzaju fryzury oraz typu makijażu. Profesjonaliści chętnie udzielą wskazówek do samodzielnej pielęgnacji ciała w domu. Zespół dba aby świadczone usługi kosmetyczno-fryzjerskie wpływały na dobre samopoczucie oraz pozwalały cieszyć się ze swojego wyglądu.

Dla naszych słuchaczy oraz pracowników 15% zniżki ( z karta rabatową Cosinus) na usługi kosmetyczno-fryzjerskie. Salon Wizażu i Stylizacji "Magia Urody" znajduje się przy ul. Kisielewskiego 19 w Częstochowie, tel. 500 397 100.

Jeśli nie masz jeszcze aktualnej karty rabatowej Cosinus -> przyjdź jak najszybciej do sekretariatu szkoły mieszczącego się przy ul. Żwirki i Wigury 6/14 w Częstochowie.