Aktualności: Częstochowa

30
Sty

W dniu 31.01.2015 r. sekretariat będzie zamknięty

W dniu 31.01.2015 r. Sekretariat Szkoły Cosinus będzie zamknięty. Zapraszamy 2.02.2015 r. od godz. 10:00 - 18:00

21
Sty

Terminarz egzaminów dodatkowych i poprawkowych

Kliknij więcej aby zobaczyć terminarz

Więcej 

14
Sty

Uroczyste rozdanie świadectw

Uroczyste rozdanie świadectw dla absolwentów Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego "Cosinus" w Częstochowie semestr 6 oraz absolwentów Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Częstochowie semestr 2 - kierunek opiekun medyczny odbędzie się w dniu 17.01.2015 roku o godzinie 17:00 w sali nr 32. Zapraszamy serdecznie.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Częstochowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.