Aktualności: Częstochowa

18
Gru

Uwaga sekretariat szkoły nieczynny

W dniach 24.12.2014 oraz 31.12.2014 sekretariat szkoły będzie nieczynny.

18
Gru

Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (stary egzamin)

Egzamin zawodowy etap pisemny dla kierunku Technik usług kosmetycznych oraz Technik organizacji reklamy  odbędzie się w dniu 12.01.2015 o godz. 12:00.  Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego. Zgodnie z procedurami OKE w Jaworznie, osoby które zgłoszą się na egzamin po rozpoczęciu procedur organizacyjnych nie zostaną wpuszczone na egzamin. Egzamin będzie trwał 120 minut.

Natomiast egzamin praktyczny dla zawodu Technik organizacji reklamy odbędzie się w dniu 13.01.2015 o godzinie 9:00. Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu, dowodu osobistego, kalkulatora prostego, ołówka, gumki, linijki, ekierki, kredek - 12 kolorów, temperówki. Egzamin trwa 180 minut.

18
Gru

Terminy egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie (nowy egzamin)

Egzamin zawodowy etap pisemny dla kierunku Technik usług kosmetycznych, Technik rachunkowości  odbędzie się w dniu 08.01.2015 o godz. 12:00.  Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego. Zgodnie z procedurami OKE w Jaworznie, osoby które zgłoszą się na egzamin po rozpoczęciu procedur organizacyjnych nie zostaną wpuszczone na egzamin. Egzamin będzie trwał 60 minut.

Egzamin zawodowy etap pisemny dla kierunku Technik usług kosmetycznych (absolwenci), Technik rachunkowości (absolwenci)  oraz Opiekun medyczny  odbędzie się w dniu 08.01.2015 o godz. 14:00.  Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego. Zgodnie z procedurami OKE w Jaworznie, osoby które zgłoszą się na egzamin po rozpoczęciu procedur organizacyjnych nie zostaną wpuszczone na egzamin. Egzamin będzie trwał 60 minut.

Natomiast egzamin praktyczny dla zawodu Technik usług kosmetycznych odbędzie się w dniu 15.01.2015 o godzinie 13:00. Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego. Egzamin trwa 120 minut.

Egzamin praktyczny dla Technik usług kosmetycznych (absolwenci) odbędzie się 17.01.2015 na dwóch zmianach o godz. 8,12 według listy, która znajduje się u Dyrektora Szkoły. Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego.

Egzamin praktyczny dla Technik rachunkowości odbędzie się 17.01.2015 na dwóch zmianach o godz. 9,15 według listy, która znajduje się u Dyrektora Szkoły. Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego.

Egzamin praktyczny dla Technik rachunkowości (absolwenci) odbędzie się 18.01.2015 o godzinie 9:00 według listy, która znajduje się u Dyrektora Szkoły. Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego.

Egzamin praktyczny dla Opiekun medyczny  odbędzie się 18.01.2015 na trzech zmianach o godz. 8,12,16 według listy, która znajduje się u Dyrektora Szkoły. Słuchacze proszeni są o zgłoszenie się na egzamin przynajmniej 45 minut wcześniej i zabranie ze sobą czarnego długopisu i dowodu osobistego.

 

 

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Częstochowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.