Aktualności: Częstochowa

18
Cze

Wyposażenie sali dla kierunku opiekun medyczny

18
Cze

WOŚP – impresje kosmetyczne

18
Cze

Budynek Szkoły ul. Żwirki i Wigury 6/14

Od 2010 roku sekretariat Szkół Cosinus w Częstochowie działa również w nowym, wyremontowanym budynku przy ul. Żwirki i Wigury 6/14. Budynki znanej fabryki długopisów Zenith zostały zaadoptowane do potrzeb szkoły, aby stworzyć nowoczesną placówkę edukacyjną, dającą możliwość kształcenia na miarę XXI wieku.

 

 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Częstochowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.