Aktualności: Częstochowa

09
Gru

„Kto rano wstaje temu mikołaj z Cosinusa prezenty rozdaje”

W dniu 6 grudnia 2014 roku szkołę Cosinus w Częstochowie odwiedził Mikołaj. Każdy słuchacz tego dnia miał możliwość wylosowania jednego kuponu ze szklanej kuli. Wszyscy zostali obdarowani prezentem - niespodzianką tj. pendrive, smycz, balon, mikołaj czekoladowy.

. Poniżej krótka fotorelacja z tego dnia.

09
Gru

Poprawa pracy kontrolnej z historii – semestr I

Informujemy, iż osoby które nie zaliczyły pracy kontrolnej z przedmiotu historia posiadają możliwość poprawienia jej w dniu 18.12.2014 r. o godz. 16:30 w sali nr 33.

28
Lis

Informacja o wynikach z egzaminu zawodowego

Informacja o wynikach z egzaminu zawodowego wrzesień - październik 2014 jest dostępna w sekretariacie szkoły. Po odbiór wyników proszę zgłaszać się osobiście z dowodem osobistym.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Częstochowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.