Aktualności: Łódź

23
Lip

MATURA POPRAWKOWA – egzaminy ustne

Maturalne egzaminy poprawkowe ustne odbędą się 26 sierpnia 2014 r. o godz 16.00 przy ul. Wólczańskiej 4a w Łodzi (prosimy pamiętać o dowodzie osobistym).

23
Lip

MATURA POPRAWKOWA – egzamin pisemny

Maturalne egzaminy poprawkowe pisemne odbędą się 26 sierpnia 2014 r. o godz 9.00 przy ul. Wólczańskiej 4a w Łodzi (prosimy o stawienie się w sekretariacie szkoły z dowodem osobistym o  godz 8.15 w celu weryfikacji danych osobowych).

23
Lip

Egzaminy poprawkowe dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego

Egzaminy poprawkowe i w terminie dodatkowym dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego odbędą się 21 sierpnia 2014 r. o godz 16.00 przy ul. Wólczańskiej 4a w Łodzi.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Łodzi możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.