Aktualności: Łódź

08
Lut

Godziny otwarcia sekretariatu Liceum przy ul. Wólczańskiej 4a w czasie ferii zimowych

W okresie ferii zimowych 15.02-28.02.2016 r.

sekretariat czynny:

Od poniedziałku do piątku w godz 10-18 

20 lutego (sobota) w godz 9-15

21 lutego (niedziela) nieczynny

27 lutego (sobota) w godz 9-15

28lutego (niedziela) nieczynny

08
Lut

Zmiana dyżuru dyrektora ZPS „COSINSU I”, PSM „COSINUS”

ZPS "Cosinus I", PSM "Cosinus" informuje o zmianie dyżuru dyrektora z dnia 09.02.2016 (wtorek) na 10.02.2016 (środa) w godzinach 15-17

07
Lut

PSz Medyczna „COSINUS” w Łodzi

Przypominamy, iż termin składania dzienniczków praktyk dla słuchaczy korzystających z przedłużenia terminu zaliczenia praktyk zawodowych upływa dnia 25.02.2016r.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Łodzi możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.