Aktualności: Łódź

14
Lip

Pracowania medyczna w Łodzi

Przestawiamy poniżej pracownie medyczną, w której odbywają się zajęcia słuchaczy kierunku opiekun medyczny.  Pracownia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt medyczny. Wszelkie zabiegi i czynności medyczne słuchacze wykonują na fantomach pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry.

14
Lip

Rozdanie świadectw w ZPS „COSINUS I” w Łodzi

27 czerwca 2014 roku Pani Dyrektor Małgorzata Czechowska wraz z Sekretarzem Szkoły i Gronem Pedagogicznym wręczyła kolejnym  Absolwentom dyplomy za najlepsze osiągnięcia oraz świadectwa ukończenia szkoły.Po raz  pierwszy mury naszej szkoły opuszczali Absolwenci kierunku opiekun medyczny. Pożegnaliśmy również Absolwentów archiwistyki i turystyki wiejskiej. Nie zawiedli nas również słuchacze ochrony fizycznej osób i mienia.   Wielu z tegorocznych Absolwentów  już po wakacjach powróci , aby rozpocząć naukę na nowym kierunku.

14
Lip

ZPSz „COSINUS I” -harmonogram egzaminów poprawkowych i w terminie dodatkowym

Egzaminy  poprawkowe i w terminie dodatkowym dla słuchaczy semestru wiosennego roku szkolnego 2013/2014 zostaną przeprowadzone w siedzibie szkoły przy ul.  Wólczańskiej 81 w nastepujących terminach:

Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Łodzi możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.