Aktualności: Łódź

05
Maj

Rozdanie świadectw dla VI semestrów LO

Uroczyste rozdanie świadectw dla VI semestrów odbędzie się:

semestr VI B 07.05.16 r. sobota godz 10.00 w sali nr 15
semestr VI D 07.05.16 r. sobota godz 11.30 w sali nr 15

semestr VI A 08.05.16 r. niedziela godz 10.00 w sali nr 6
semestr VI C 08.05.16 r. niedziela godz 11.00 w sali nr 6
semestr VI E 08.05.16 r. niedziela godz 12.00 w sali nr 6

05
Maj

Wszystko na zdrowie

Nie samą maturą człowiek żyje! Mamy fantastyczną propozycję na 15.05.2016. Pomiędzy jednymi a drugimi egzaminami warto zadbać o swoje dobre samopoczucie i dlatego zapraszamy do Zgierza na: "Wszystko na zdrowie " Bardzo ciekawe pokazy, strefa chillout, stoiska degustacyjne i wiele innych atrakcji:) W imieniu Prezydenta Miasta Zgierza, zapraszamy ! My również tam będziemy, dołączcie do nas !
28
Kwi

Odbiór zaświadczeń ze szkolenia służb informacyjnych

Sekretariat Szkoły "COSINUS" informuje, że zaświadczenia ze szkolenia służb informacyjnych będzie można odebrać najwcześniej w piątek 06 maja 2016r.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Łodzi możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.